- A A A +

okna uchylno-obrotowe FPP preSelect


Charakterystyka

* wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, trzykrotnie malowanego lakierem akrylowym,
* obsługa okna odbywa się za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Zmianę sposobu otwierania umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w połowie wysokości ościeżnicy,
* wyjmowanie i wkładanie skrzydła oraz montaż całego okna preSelect® jest identyczny jak w oknach obrotowych FT,
* montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 55° wraz kołnierzem uszczelniającym,
* wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wewnętrznych oraz markizą zewnętrzną identycznych jak do okien obrotowych.

Opis

FPP preSelect® to okno uchylnoobrotowe nowej generacji posiadające dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0° do 35° co umożliwia swobodny dostęp do otwartego okna. Funkcja obrotowa pozwala na obrót skrzydła o 180° i służy między innymi do mycia zewnętrznej strony szyby. Nowatorski i opatentowany system okuć gwarantuje pełną stabilność skrzydła zarówno w funkcji uchylnej jak i obrotowej.

Zmianę sposobu otwierania skrzydła umożliwia przełącznik preSelect® umieszczony w bocznej części ościeżnicy, który dostępny jest po otwarciu okna. FPP preSelect® posiada wydajny nawiewnik V40P umożliwiający optymalną wymianę powietrza w pomieszczeniu przy szczelnie zamkniętym oknie. Nawiewnik daje możliwość płynnej regulacji nawiewu w zależności od potrzeb. Zewnętrzne profile kryjące okno są tłoczone co dodatkowo poprawia walory estetyczne okna.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.preselect.eu

Wszystkie prawa zastrzeżone © Euroblach | 2011 | Administracja