- A A A +

okno kolankowe FLL


Charakterystyka

*
wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym,
*
okno kolankowe obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła, która umożliwia również dwustopniowe mikrouchylenie okna,
*
zespolenie kolankowe montowane jest w dachu o kącie nachylenia od 15° do 55° wraz z kołnierzem uszczelniającym EU. W dachu o kącie nachylenia większym niż 55° możliwy jest montaż z kołnierzem wykonanym na indywidualne zamówienie,
*
wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Opis

Okno kolankowe FL montowane jest w ścianie kolankowej stanowiąc dodatkowy element „przedłużający” okno dachowe. Dzięki zastosowaniu okna kolankowego poprawiamy doświetlenie pomieszczenia i zwiększamy pole widzenia.Okno kolankowe FLL jest oknem otwieranym obrotowo.

Okno kolankowe wyposażone jest w pakiet szybowy składający się z zewnętrznej szyby hartowanej posiadającej podwyższoną odporność na rozbicie. Szyba wewnętrzna, wykonana jest ze szkła laminowanego, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo użytkowania okien.

Okno kolankowe może być połączone z oknem dachowym o dowolnej konstrukcji. Do połączenia okien od strony zewnętrznej służy kołnierz uszczelniający EU. Od strony wewnętrznej okna łączone są za pomocą listwy maskującej, wykonanej z drewna sosnowego i dopasowanej do okien. Listwa maskująca znajduje się w komplecie z oknem kolankowym.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Euroblach | 2011 | Administracja